Oferujemy szeroką gamę usług, z zakresu instalacji systemów monitoringu (CCTV), alarmowych (SSWiN), kontroli dostępu (Access Control) oraz antykradzieżowych bramek zabezpieczających (EAS). Podstawą jest doradztwo z zakresu doboru elementów systemu oraz akcesorii tak, aby wybór był jak najbardziej trafny, a straty związane z kradzieżami obniżone do minimum. Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, wykorzystywaniu najnowszych technologii oraz rzetelności i terminowości, gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie każdego z naszych klientów. Nigdy nie prosimy naszych klientów, żeby poszli na kompromis.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dotyczące:

Instalacje 

Wykonujemy profesjonalne instalacje systemów  zabezpieczeń. Zajmujemy się projektem od początku do końca. Od wizji na obiekcie, projektu uwzględniającego szczegółowe oczekiwania klienta, dobrania sprzętu a na wykonaniu kończąc. Stosujemy sprzęt oraz  materiały instalacyjne renomowanych producentów, wielokrotnie sprawdzone w praktyce. Wieloletnia współpraca z dostawcami pozwala nam na zachowanie najwyższego poziomu jakości wykonania i funkcjonalności.

 • Monitoring CCTV (Close Circuit Televiosion)

  podgląd przez Internet, integracje z systemami sprzedaży kasowej- videoparagony, integracje z systemami alarmowymi, zdalne sterowanie kamer obrotowych

 • Bramki antykradzieżowe EAS (Electronic Article Surveillance)

  system bramek sklepowych, dezaktywatory, integracja z monitoringiem, wykrywacz metalu
 •  Alarm SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)

   powiadomienie GSM, integracja z monitoringiem, małe i duże  obiekty

 • Nagłośnienie

   nagłośnienie sklepów, biur

 • Videodomofony

 
Instalacja bramek antykradzieżowych i monitoringu cctv                                                          

Montaż instalacja naprawa monitoringu cctv                                      

  Bramki antykradzieżowe instalacja montaż naprawa serwis strojenie

 

Serwis i konserwacja 

Wykonujemy przeglądy, konserwacje oraz serwisy systemów zabezpieczeń takich jak monitoring, telewizja przemysłowea czy też przeciwkradzieżowe bramki sklepowe, do których należą między innymi: lokalizacja usterek, naprawy instalacji, rozbudowy, przebudowy oraz integracje. W szczególnych przypadkach możemy zapewnić zamienniki urządzeń na czas naprawy lub inne rozwiązania, które zmniejszają uciążliwości związaną z serwisem. Ze względu na to, iż większość napraw wykonujemy w naszym Centrum Napraw jesteśmy w stanie skrócić czas naprawy do minimum, co w przypadku systemów zabezpieczeń ma ogromne znaczenie. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

 
Serwis i naprawa bramek antykradzieżoych monitoringu cctv telewizji przemysłowej    
Współpraca

Pracujemy na zlecenie różnych firm, jeśli są Państwo zainteresowani wykonywaniem instalacji lub serwisów dla swoich klientów za pośrednictwem naszej firmy zapraszamy do kontaktu.

 Współpraca w zakresie instalcji bramek EAS i monitoringu CCTV

Podstawowym rejonem naszej działalności serwisowej jest Warszawa i woj. Mazowieckie, ale posiadamy też kontakty serwisowe w innych rejonach Polski.

Instalacja bramek antykradzieżowych. Montaż bramek antykradzieżowych.Bramki antykradziezowe cena. Jak zamontować bramki antykradzieżowe. Bramki antykradzieżowe działanie. Jakie bramki antykradzieżowe kupić. Montaż bramek antykradzieżowych w Warszawie. Bramkami antykradzieżowymi. Bramka antykradzieżowa.