Weryfikacja oraz ekspertyza poprawności działania elementów systemów telewizji przemysłowej i monitoringu CCTV.

Systemy monitoringu zewnętrznego jak i wewnętrznego wymagają zastosowania kamer przemysłowych, które charakteryzują się odpowiednią odpornością na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne oraz pozwalają na prowadzenie obserwacji zarówno w dzień, jak i w nocy przy całkowitym braku oświetlenia. Tylko kamery przemysłowe spełniające powyższe wytyczne są w stanie zagwarantować odpowiednią skuteczność pracy systemów monitoringu wizyjnego. Niestety ze względu na specyfikę pracy i środowiska, systemy telewizji przemysłowej są szczególnie narażone na uszkodzenia lub nieprawidłowości w działaniu.

Prawidłowo działający monitoring zapewnia kontrolę bezpieczeństwa firmy lub obiektu prywatnego, a w przypadku kradzieży, włamania lub innego zdarzenia losowego umożliwia odtworzenie zarejestrowanego materiału w celu wykorzystania do określenia przyczyn, skutków lub sprawców takich zdarzeń.

Jeśli kamery, rejestratory, krosownice, monitory lub konsole sterujące monitoringiem nie działają prawidłowo, skontaktuj się z nami w celu przeprowadzenia serwisu, konserwacji lub kompleksowej naprawy całego systemu CCTV.

Oferujemy naprawę systemów telewizji przemysłowej CCTV . Usługi konserwacyjne i serwisowe, pogotowie CCTV do Państwa dyspozycji.

Serwis i naprawa systemów telewizji przemysłowej instalowanch również przez inne firmy. Podstawowym rejonem naszej działalności serwisowej jest Warszawa i woj. Mazowieckie, ale posiadamy też kontakty serwisowe w innych rejonach Polski.

W przypadku kłopotów z prawidłowym działaniem systemów monitoringu prosimy o kontakt z naszą firmą.