Systemy bramek EM (elektro-magnetyczne)

Systemy bramek elektromagnetycznych są odpowiedzią na poszukiwanie rozwiązań umożliwiających najefektywniejsze zabezpieczenie towaru supermarketów, księgarni, drogerii, bibliotek oraz wypożyczalni. Systemy elektromagnetyczne działają na zasadzie pobudzania polem magnetycznym etykiety alarmowej i badania jej odpowiedzi. Można je zastosować jako systemy umieszczane przy wejściu/wyjściu oraz przy stanowiskach kasowych.

Podstawowy system składa się z dwóch anten i elektroniki sterującej. Istnieje możliwość rozbudowania systemu w celu ochrony większych wejść/wyjść. Każdy system wyposażony jest w dźwiękowy i wizualny alarm. Dzięki zastosowaniu cyfrowych rozwiązań system bardzo dobrze spełnia swe funkcje nawet w bardzo trudnych warunkach pracy.

Bramki elektromagnetyczne EM są systemami najnowszej generacji sterowanymi z poziomu komputera za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Zastosowanie podwójnego cyfrowego systemu filtrów w systemach pozwala na wyeliminowanie większości fałszywych alarmów. Bramki te mogą być instalowane w trudnych technicznie środowiskach, tam gdzie inne systemy nie miały by prawa działać.

Zaletą oferowanych systemów bramek elektromagnetycznych jest:

  • Detekcja zabezpieczonego towaru, który znajduje się w metalowych wózkach sklepowych.
  • Detekcja etykiet ukrytych w aluminiowych torbach, wykorzystywanych podczas kradzieży.
  • Wykrywanie etykiet EM zastosowanych na metalach niemagnetycznych.
  • Detekcja etykiety w pionie, poziomie jak i równolegle do anteny.
  • Do 95 % detekcji przy zastosowaniu paska o długości 60mm, przy rozstawie anten 90cm. (procent detekcji uzależniony od środowiska)
Antykradzieżowe bramki zabezpieczające Tagit Standard Antykradzieżowe bramki zabezpieczające Tagit Plexi Premium Antykradzieżowe bramki zabezpieczające Tagit Eureka
     System EM Tagit Standard               System EM Tagit Premium              System EM Tagit Eureka        

Dzieki możliwości dezaktywacji i reaktywacji etykiet, bramki antykradzieżowe elektromagnetyczne, to idealne systemy dla bibliotek lub czytelni. Dezaktywacja i reaktywacja następuje w momencie zbliżenia etykiety (nawet jeśli wklejona jest w grzbiet książki) do dezaktywatora/reaktywatora i przejechaniu nią przez urządzenie.

Dezaktywatory zabezpieczeń elektromagnetycznych EM.

Etykiety magnetyczne, dzięki swojemu kształtowi i wielkości idealnie nadają się do zabezpieczania książek, czasopism i mediów. Oprócz standardowych etykiet charakteryzujących się krótszą długością i zastosowaniem kleju z jednej strony, występują również: 

etykiety specjalistyczne DO KSIĄŻEK LUB NA PŁYTY CD I DVD