Systemy AM ( akusto - magnetyczne )

Przeciwkradzieżowe bramki akustomagnetyczne AM 58Mhz oferują wyjątkowo dobrą wykrywalność zarówno klipsów, jak i etykiet. Dzięki temu odległości pomiędzy antenami systemu akustomagnetycznego są większe niż w przypadku pozostałych technologii. Cecha ta sprawia, że są one wykorzystywane najczęściej przez sieci odzieżowe do zabezpieczenia szerokich wejść w galeriach handlowych.

Posiadamy w ofercie bramki akustomagnetyczne o zróżnicowanym wyglądzie i wielkości anten, co pozwala dostosować system do różnych wystrojów wnętrz. 

Najważniejsze zalety systemów bramek akustomagnetycznych:

  • technologia o największym obszarze detekcji (największe rozstawy)
  • stosunkowo większa odporność na ekranowanie folią aluminiową oraz innymi metalami
  • bardzo dobre działanie na klipsach i etykietach
  • różnorodne wzornictwo anten
  • małe rozmiary etykiet
  • kontrola głośności alarmu

Systemy bramek antykradzieżowych z serii Exclusive Line dostępne są w kilku atrakcyjnych wzorach wykończenia, na które zasługuje każdy salon. Smukła konstrukcja zapewnia antenom bardzo elegancki, modny wygląd.

Bramki antykradzieżowe akustomagnetyczne Dexilon. Bramki antykradzieżowe akustomagnetyczne Dexilon. Bramki antykradzieżowe akustomagnetyczne Dexilon.
     System AM Plexi Plus     System AM Solaris Clear  System AM Solaris 180 Clear

 System bramek przeciwkradzieżowych z serii Standard Line dzięki swojemu stylowemu wyglądowi idealnie wpasowuje się w wystrój sklepu.

Bramki antykradzieżowe akustomagnetyczne Dexilon. Bramki antykradzieżowe akustomagnetyczne Dexilon. Bramki antykradzieżowe akustomagnetyczne Dexilon.
 Systemy AM Antares System AM Solaris  System AM Solaris 180